شیرقهوه فرادما اسپرسو 1 لیتری کاله

تولیدکننده: کاله
10,000 تومان

شیر ترکیبی از انواع پروتئین ها، چربی، قند لاکتوز، ویتامین ها و املاحی مانند کلسیم و فسفر است. به دلیل وجود کلسیم و پروتئین فراوان، این ماده خوراکی سفید رنگ برای ساختن ماهیچه ها بسیار مفید است و مصرف یک لیوان در شیر درصد بالایی از نیاز روزانه به مواد مغذی و مواد معدنی را تامین می کند.

کلسیم که نقش اساسی در شکل گیری و استحکام استخوان ها و سلامت دندان ها دارد یکی از مهم ترین مواد موجود در شیر است. شیر برای داشتن ناخن ها، دندان ها و موهایی سالم نیاز است و این ماده غذایی به دلیل غنی بودن از کلسیم و مصرفش به همراه ویتامین D باعث تقویت و رشد موها می شود.

شیرهایی که توسط اشعه uv میکروب زدایی می شوند یعنی به اصطلاح شیرهای مدت دار از بهترین نوع شیر انتخاب می شوند و همچنین این روش مطمئن ترین روش در میکروب زدایی شیر است که در این روش به هیچ عنوان از مواد نگهدارنده استفاده نمی شود و فقط شیرها در حرارت بالا و زمان کم استرلیزه می شوند و به همین دلیل این شیرها مطمئن ترین و با کیفیت تر از انواع دیگر هستند و ماندگاری آنها به دلیل وجود مواد نگهدارنده در آنها نیست.

شیرهای فرادما از این نوع شیرها بوده و دو بار استرلیزه می شوند و تمامی میکروب های آن در مرحله دوم از بین خواهند رفت. این شیر با طعم قهوه اسپرسو بوده و علاقه مندان به قهوه، از مصرف این شیر نهایت لذت را خواهند برد.

شرایط نگهداری :

این شیر را می توان به دلیل نوع بسته بندی اش تا قبل از باز کردن در دمای اتاق نگه داری کرد اما پس از باز شدن حتما باید در یخچال گذاشته شود تا از فاسد شدن آن و از دست دادن مواد مغذی اش جلوگیری شود.

ارزش غذایی ( در هر 100 گرم) :

انرژی : 50 کیلوکالری

کلسترول : 0 میلی گرم

کربوهیدرات : 4.8 گرم

کلسیم : 12 درصد

سدیم : 2 گرم

چربی : 0.2 درصد

اسیدهای چرب ترانس : 0 گرم