برنج هندی زعفرانی دانه بلند 10 کیلوگرمی مژده

تولیدکننده: مژده
85,000 تومان
80,000 تومان

برنج دانه بلند همیشه بهترین گزینه برای مهمونی‌ها و مجالس بوده و به جرأت می‌شه گفت که در تمام مجالس پای ثابت سفره‌هاست. برای کدبانوهای هنرمند ایرانی قد کشیدن برنج، رنگ یکدست و سفید، عطر و طعم و در نهایت خوش‌پخت بودن برنج از مهم‌ترین ویژگی‌هاست و برای هر کدوم از این مشخصه‌ها ظرافت و استراتژی خاصی رو به کار می‌برند.
برنج هندی زعفرانی دانه بلند 10 کیلوگرمی مژده که توسط روکولند عرضه می‌شه، نمونه‌ای از انواع برنج وارداتیه که در بسته‌بندی 10 کیلویی آماده شده و یک انتخاب مناسب برای پخت برنج مجلسی به شمار می‌آید.
چند نکتۀ قابل توجه که به شما کمک می‌کنند تا بتونید برنج بهتری طبخ کنید رو بهتون می‌گوییم. برای هر کسی ممکنه پیش بیاد و برنج رو بسوزونه یا به هر نحوی خراب‌کاری کنه. اگر برنجتون سوخت، برای رفع بوی سوختگی می‌تونید یک تکه نان روی برنج بگذارید و موقع کشیدن نان رو بردارید. به این ترتیب، نان بوی سوختگی رو به خودش می‌کشه و دردسر به‌خوبی تموم می‌شه. برای گرفتن بوی سوختگی می‌تونید از یک پیاز پوست کنده هم استفاده کنید. بعد از پوست کندن، پیاز رو داخل برنج فرو کنید تا تمام بوی سوختگی رو به خودش بگیره.
اگه قبل از آبکشی متوجه مزۀ شور برنج شدید، در زمان آبکش کردن آب بیشتری روی برنج بریزید تا مزۀ متعادلی پیدا کنه و با این ترفندها به سادگی تمام مشکلات احتمالی رو حل کنید.
یکی از ساده‌ترین روش‌ها برای قدکشیدن بهتر برنج اینه که چند قاشق آب‌لیمو یا سرکه به برنج در حال جوشیدن اضافه کنید. این کار باعث می‌شه که برنج‌تون بهتر قد بکشه و از هم وا نره.
خرید برنج مجلسی رو با روکولند تجربه کنید. به‌راحتی و با استفاده از گوشی هوشمند و یا رایانه شخصی این امکان رو خواهید داشت که گزینه‌های مختلف رو از نظر کیفیت و قیمت با هم مقایسه کنید و بهترین انتخاب ممکن رو داشته باشید.

مشخصات فنی کالا
نوع ارگانیک
حجم / وزن بیش از 1000 گرم / میلی لیتر
مبدا برند خارجی
بسته بندی کیسه ی پارچه ای